Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | lED-індикатор роботи, вентиляційні отвори, максимальний час безперервної роботи 15 хв, прогумовані ніжки |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кебе та сосисок |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Живлення | Мережа |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 2500 |
| Об'єм чаші, л | 1 |
| Розміри | 42 x 28.6 x 16.5 см |
| Тип | електром'ясорубка |
| Штовхач | пластиковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




