Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна швидкість стрічки | 230 м/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | побутовий |
| Кріплення шліфлиста | немає |
| Мінімальна кількість коливань на хвилину, кол/хв | 120 |
| Оброблюваний матеріал | для дерева, для металу, для пластику |
| Основна ручка | знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа, регулятор обертів |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Розмір шліфувальної стрічки, мм | 76 х 533 |
| Розміри, мм | 100x140x150 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | додаткове руків'я |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 120-230 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴


