Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 155 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.63 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 49.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 28 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка, отвір для підвішування на стіні, прищіпки, Індикатор рівня води |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 280 x 200 x 125 |
| Функціональні особливості | автоповорот, поворот на 360°, регулювання кута нахилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴








