Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 230 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву. |
| Розміри, мм | 280 x 190 x 280 |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання кута нахилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



