Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 102-125 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву., стійка основа |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 100 x 490 x 510 |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання висоти, регулювання кута нахилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴




