Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 450 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 130 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | 5 лопатей, захисна решітка |
| Розміри, мм | 50x20x45 |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання висоти, регулювання кута нахилу, таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴





