Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 420 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Висота, см | 130 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | Пульт дистанційного керування, Регулювання висоти, регулювання кута нахилу 26° (13° вгору та 13° вниз) |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 510 x 120 x 520 |
| Функціональні особливості | поворот на 90°, регулювання висоти, регулювання кута нахилу, таймер, управління пультом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴




