
Неттоп Blackview Mini PC MP50 16GB/512GB Black
31 209 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14295847
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | ОС не визначена |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.282 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, DisplayPort, USB, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | PCI-ex SSD |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Додатково | VESA кріплення, клавіатура і миша в комплекті, максимальний підтримуваний обсяг ОЗП: 32 ГБ |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Максимальна частота процесора | 3.7 ГГц |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | RJ-45 (LAN) |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Розміри, мм | 100 x 100 x 33 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Vega 8 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 3500U |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 209 ₴





