
Ігрова приставка Lenovo Legion Go 2 8AHP2 32/1TB Ryzen Z2 Eclipse Black (83N10012RA)
61 319 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14423037
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| В комплект входить | Ігрова приставка, Інструкція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | оптичний аудіовихід, USB, jack 3.5 мм |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Особливості | Підтримка HD |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 920 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ігри в комплекті | відсутні |
| Діагональ екрана | 8.8 дюйм |
| Контролер | Legion TrueStrike |
| Кількість геймпадів, шт | без геймпада |
| Лінійки | Lenovo Legion Go 2 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32768 GB |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 |
| Розмір, мм | 295.6 x 136.7 x 42.25 |
| Рік випуску, р. | 2026 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 319 ₴





