Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.11 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 309 x 240 x 170 |
| Додатково | висушування гарячим повітрям (65 °C), обробка короткохвильовим УФ-випромінюванням (UVC), інтенсивна вібрація валика |
| Комплектація | гарантійний талон, збивний валик, пилосос, поролонний фільтр (2 шт.), фільтр захисту електродвигуна (3 шт.), інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
| Особливості | горизонтальне, циклонна система, інноваційний 2-камерний контейнер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 729 ₴


