Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 230 х 270 х 380 |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴





