Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-25 |
| Додаткові характеристики | направляючі для стрижки за вухами, регулювальний важіль для точного контролю за лезами |
| Комплектація | алюмінієва валізка для зберігання, гребінець, затискачі для волосся, ножиці, перукарська накидка, щіточка для очищення шиї |
| Особливості | леза з самозаточуванням, Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 289 ₴




