
Сонячний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU Гібридний сонячний (DSN-12K-04-3)
128 709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17594377
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.6 кг |
| Висота | 699.3 мм |
| Ширина | 422 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 279 |
| Додатково | can, wifi/gprs, інтерфейс: RS-485 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 220 |
| Наявність АКБ | відсутні |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 709 ₴



