-4%

Вентилятор Esperanza EHF002KE Black Gray
1 149 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11791437
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автоповорот, захист від перегріву, регулювання висоти, регулювання кута нахилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


