Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.17 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, Wi-Fi, DisplayPort, USB, USB Type-C |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2 PCIe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Додатково | VGA/DP/HDMI/USB-C (опціонально), дротові клавіатура та миша |
| Звуковий контролер | HD audio |
| Картрідер | немає |
| Максимальна частота процесора | 5.0 ГГц |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | Gigabit Network Connection |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Розміри, мм | 182 x 178 x 36 |
| Серія відеокарти | Radeon 740M |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 8500GE |
| Чипсет | AMD PRO 665 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 509 ₴




