
Неттоп Beelink MINI S12 Navy Blue (MINIS12-A-12512SD0W64-B7/XB)
20 889 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14435547
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeeLink |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | VESA кріплення |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 2.5 |
| Потужність блока живлення | 15 Вт |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Тип процесора | Intel N95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 889 ₴




