
Автокомпресор Elegant Force Plus 100 043 (EL 100 043)
1 219 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14489717
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 2560 |
| Величина вимірюваного тиску (для манометра) | 10 бар (150 PSI) |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю живлення, м | 2.7 |
| Довжина шланга подавання повітря, м | 1 |
| Додаткові характеристики | гумові ніжки для гасіння вібрації, діаметр циліндра 30 мм, насос поршневого типу |
| Комплектація | картонна упаковка, компресор, насадки для накачування, сумка для зберігання, інструкція |
| Максимальний споживаний струм, А | 14 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Одиниці виміру | PSI, атм |
| Обладнання | аналоговий манометр |
| Особливості | автоматичний захист від перегріву, автостоп, аналоговий манометр, система повітряного охолодження, система постійного змащування двигуна |
| Потужність, Вт | 150 |
| Розмір, мм | 210 / 230 / 190 |
| Температура експлуатації, °С | -40°C до +60°C |
| Тип | автомобільний компресор (електричний)|Однопоршневый |
| Тип живлення | прикурювач |
| Цикл роботи, хв | 20 |
| Швидкість накачування повітря, л/хв | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴




