Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 96.5 % |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Тип | мікроінвертор |
| Глибина, мм | 37.5 |
| Додатково | максимальний струм AC: 8A, номінальний струм DC: 10A |
| Діапазон робочих температур, °С | -40...+65 °C |
| Захист | IP67, від зворотної полярності DC, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від перенапруги |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 4 |
| Максимальна напруга поля, В | 60 |
| Максимальний струм зарядки, А | Немає |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 25 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | Немає |
| Номінальна вихідна напруга | 220/230 |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Розміри | 306 x 250 x 37.5 мм |
| Стартова напруга поля, В | 20 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип контролера | MPPT |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Тип інвертора | мережевий сонячний інвертор (on-grid) |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 899 ₴





