
Сонячний інвертор Solis Solar SV-1SL6K1-SV14.3K1-1 6kW 14.3kWh 1BAT LiFePO4
142 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14491377
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 136.2 кг |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 460 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Захист | від перевантаження |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 2 |
| Максимальний струм зарядки, А | 200 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Наявність АКБ | 1 |
| Потужність, Вт | 6000 |
| Під'єднання пристрою | підключення генератора |
| Розміри | 857 x 435 x 460 мм |
| Тип контролера | MPPT |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 199 ₴


