
Сонячний інвертор Solarverse SVR20-1SV5K1-LES10.2K1-1 5kW 10.2kWh 2BAT LiFePO4
116 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14491407
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 кг |
| Висота | 482 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RS485 / Wi-Fi |
| Глибина, мм | 399 |
| Дисплей/вольтметр | LCD дисплей |
| Додатково | 6000 циклів, орієнтовний час до повного заряду стеку батарей 1.7 год |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 1 |
| Максимальна напруга поля, В | 450 |
| Максимальний струм зарядки, А | 140 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 120 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Наявність АКБ | 2 |
| Номінальна вихідна напруга | 220/230 |
| Потужність, Вт | 5000 |
| Розміри | 482x460x399 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип контролера | MPPT |
| Тип інвертора | система зберігання енергії в одному корпусі (All-in-One) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 799 ₴

