-12%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING LUXO 36Вт 6500К Black (4099854651533)
1 299 ₴
1 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14676937
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3960 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | EAN: 4099854651533, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Гарантія: 3 роки, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник товару: Німеччина, Цоколь: вбудовані елементи, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колір плафона | Білий Чорний |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | кріпильні елементи, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Полімер |
| Монтажний діаметр, мм | немає |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухні, для освітлення робочого місця, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | 490x75 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴




