-3%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING LUXO 60Вт 4000К Black (4099854651571)
1 699 ₴
1 649 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14676957
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65 кг мг |
| Глибина | 560 |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | EAN: 4099854651571, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник товару: Німеччина, Максимальна потужність лампи: 60 Вт, Максимальна потужність світильника: 60 Вт, лампа в комплекті: є, серія: LUXO |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120 |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 560 |
| Напруга | 220 В|220-240В |
| Призначення | Для офісу |
| Розміри, мм | 85х560х560 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 60 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴



