-10%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING NOIR 24Вт 4000K 330мм Square (4099854664328)
1 249 ₴
1 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14676987
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2640 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93 кг мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | 330 |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Гарантія: 3 роки, країна-виробник: Китай, Лампа в комплекті: так, Сила струму: 165 мА, Цоколь: вбудовані елементи |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | світильник, кріпильні елементи, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Полімер |
| Монтажний діаметр, мм | 330 |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для вітальні, для дитячої, для житлових приміщень, для коридору, Для кухні, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | 74х330х330 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴




