-10%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING NOIR 24Вт 4000K 380мм Round (4099854663628)
1 249 ₴
1 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14676997
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 2640 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.812 кг мг |
| Глибина | 380 |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Індекс передачі кольору, Ra >80, Сила струму: 200 мА, країна виробництва: Китай |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | документація, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Поліамід |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухні, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | 76х380х380 |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴



