-17%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING NOIR 48Вт 4000K 430мм Square (4099854664380)
1 599 ₴
1 329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677007
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.14 кг мг |
| Глибина | 430 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріпильні елементи, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Полімер |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 430x430x75 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | накладний світильник|світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴




