-17%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING NOIR 48Вт 4000K 480мм Round (4099854664045)
1 599 ₴
1 329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677017
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | 480 мм |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | smart-керування: немає, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Клас енергоефективності: F, клас захисту: I, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Полистирол |
| Монтажний діаметр, мм | 480 |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для вітальні, для дитячої, для кафе, для коридору, Для кухні, Для офісу, для передпокою, для спальні |
| Розміри, мм | 480 ? 480 ? 84 |
| Світловий потік | світловий потік, Lm: 3600 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн|сучасний |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світильник основного світла|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴





