
Світлодіодний світильник OSRAM CEILING PAVO 380мм Round 24Вт 4000K (4099854663765)
689 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677087
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | 380 |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Енергоефективний LED модуль, індекс передавання кольору Ra (CRI) > 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | документація, кріплення, у комплекті: світильник, упаковка |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 380 |
| Напруга | 220-240 В |
| Розміри, мм | 380 ? 380 ? ~60 |
| Світловий потік | світловий потік: 1680 Лм (LED) |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | настінно-стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴




