-12%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING PAVO 430мм Square 48Вт 4000K (4099854664625)
1 299 ₴
1 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677097
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.101 мг |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Вбудований драйвер, Світлова віддача: 110 лм/Вт |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | у комплекті: світильник, упаковка |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Акрил, Метал |
| Напруга | 220-240 В |
| Призначення | для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухні, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | 430 x 430 x 66 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | накладний|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴




