
Світлодіодний світильник OSRAM CEILING ROUND 12Вт 6500K 960Лм (4099854647178)
409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677127
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.442 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | клас захисту: I, коефіцієнт передачі кольору: >80, монтажний розмір: O 250 мм, робоча температура: -20…+40 °C, світлова віддача: 80 лм/Вт, сертифікат: CE, EAC, UKCA, тип підключення: пряме підключення до мережі |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | документація, кріплення, у комплекті: світильник, упаковка |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Поликарбонат |
| Напруга | 220-240 В |
| Призначення | для вітальні, для готелів, для дитячої, Для кухні, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | 257 x 62 |
| Світловий потік | світловий потік: 960 лм |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴



