-8%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING SKYNE 24Вт 4000K 380мм Round (4099854664229)
749 ₴
689 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677227
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Вага | 580 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | 380 |
| Додатково | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Вбудований драйвер, Димерування: без димерування, Клас енергоефективності: F, Країна-виробник: Німеччина, Кут розсіювання: 120°, Робоча пружна: 220 - 240 В, Ступінь захисту: IP20, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Алюміній, Метал, Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 390 |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для дитячої, для кабінету, для кафе, для коридору, Для кухні, Для офісу, для передпокою, для побутових приміщень, для приміщень, для спальні |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн|сучасний |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴



