-18%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING SKYNE 72Вт 4000K 480мм Square (4099854663901)
1 999 ₴
1 649 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677247
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5040 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.43 кг мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | 480 |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | LED-модуль незмінний, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник: Німеччина, з лампою в комплекті |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | світильник, інструкція, кріпильні елементи |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Полімер |
| Монтажний діаметр, мм | немає |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухні, Для офісу, для спальні, для холу |
| Розміри, мм | 480 х 480 х 70 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 72 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | немає |
| Функціональні можливості | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴

