-12%

Світлодіодний світильник OSRAM CEILING SQUARE 36Вт 4000K 2880Лм (4099854649004)
899 ₴
789 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677267
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга | 220 В |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3960 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15 мг |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | індекс передачі кольору: >80, Країна виробник: Китай |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | документація, світильник, світильник, інструкція, кріпильні елементи |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Метал, Поликарбонат |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухні, Для офісу, для спальні, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 63х380х380 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴



