
Світлодіодний світильник OSRAM CEILING ROUND 12Вт 4000K 960Лм with motion detector (4099854647215)
449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677287
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 мг |
| Глибина | 257 мм |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Вбудований датчик руху, Гарантія: 36 місяців, Країна виробник: Китай, Кут розсіювання: 120°, колір корпусу: білий, світлова ефективність: 80 лм/Вт, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 250 |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для вітальні, для громадських приміщень, для дитячої, для коридору, Для кухні, Для офісу, для спальні |
| Розміри, мм | O257 x 62 |
| Світловий потік | світловий потік: 960 лм |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴





