
Світлодіодний світильник OSRAM CEILING SQUARE 12Вт 4000K 960Лм with motion detector (4099854648328)
449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677307
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1260 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 мг |
| Додатково | Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Країна реєстрації бренду: Німеччина, колір корпусу: білий, країна виробництва: Китай, кількість в упаковці: 1 шт, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектація | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Пластик, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 216 |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для приміщень |
| Розміри, мм | 220x220x56 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


