
Світлодіодний світильник Євросвітло IТ-5-300 4W
239 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14677977
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 320 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 23 |
| Додатково | Індекс кольоропередачі: Ra > 80, Виробник: Євросвітло, Довжина кабелю: 5 м, Клас енергоефективності: A+, Кількість вмикань: 60000, Робоча температура: -20°C - +40°C, вологозахист: ні, лампа в комплекті: є, термін служби: 20000 годин |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектація | кріпильні елементи, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Напруга | 185-265 В |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Розміри, мм | 303х23х35 |
| Споживана потужність, Вт | 4 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | лінійні світильники|настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | лінійний|Прямоугольное |
| Функціональні можливості | немає |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴







