
Світлодіодний світильник Titanum TLCL-485S LED 48W 5000K Зоряне небо
699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14680897
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 830 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектація | немає |
| Кут розсіювання світла | 160° |
| Матеріал | Сталь-ПВХ |
| Напруга | 180-260 В |
| Призначення | для вітальні, для гардеробної, для дитячої, Для дому, для кабінету, для квартири, для коридору, Для кухні, Для офісу, для передпокою, для спальні |
| Розміри, мм | 380 х 70 |
| Світловий потік | світловий потік, Lm: 3600 |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Спрямованість світла | немає |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 25000 рік |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | гіпсокартонні, натяжні |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


