-10%

Світлодіодний світильник Yeelight Arwen D600 (YLXDD-0150)
8 599 ₴
7 719 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14681947
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.75 кг мг |
| Висота | 92 мм мм |
| Віддалене керування | Bluetooth|Wi-Fi|пульт ДК|через смартфон, використовуючи програму Yeelight |
| Глибина | none |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колірна температура | 2700-6500 (регульована) |
| Комплектація | монтажний комплект, документація, пульт дк, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | nan |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для вітальні, Для кухні, для приміщень, для спальні |
| Розміри, мм | 595 х 595 х 92 |
| Споживана потужність, Вт | 50 |
| Спрямованість світла | nan |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | nan |
| Тип | світильник основного світла|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | nan |
| Функціональні можливості | з регулюванням температури кольору, з регулюванням яскравості, регулювання кольору світіння (RGB) |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴







