
Світлодіодний світильник Євросвітло LED-R-170-24 4200К без рамки
289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14682837
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Світловий потік | 1980 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг мг |
| Висота | 19 мм мм |
| Додатково | Виробник: Євросвітло, Гарантія: 12 міс., Країна виробник: Китай, Особливості: без рамки, Поворотний плафон: ні, Робоча температура: -20...+40°C, колір корпусу: білий, лампа в комплекті: є |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектація | лампа в комплекті |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Пластик, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 55-135 |
| Напруга | 165-265 V |
| Призначення | для адміністративних приміщень, для коридору, для магазину, Для офісу, для приміщень, для складу, побутове освітлення, Універсальний |
| Розміри, мм | 167 |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 15000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник|точковий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | вбудований|накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




