-4%

Світлодіодний світильник Viatec 12Вт 1080Lm AC165-265V 6500K Round
229 ₴
219 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14683857
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12 кг мг |
| Висота | 53 мм мм |
| Глибина | 53 |
| Додатково | Гарантійний термін: 1 рік, Датчик руху: так, Ресурс роботи: 20000 год |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колірна температура | 6500 |
| Монтажний діаметр, мм | 142 |
| Напруга | 165-265 В |
| Розміри, мм | 142х53 |
| Світловий потік | 1080 |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
| Ширина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴

