-5%

Світлодіодний світильник Viatec 12Вт 1080Lm AC165-265V 6500K Oval
209 ₴
199 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14683877
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг мг |
| Глибина | 171 мм |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | Датчик руху, Країна-виробник товару: Китай, Ресурс роботи: 20000 год |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колір основи | білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | монтажний комплект, світильник, паковання |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 165-265 В |
| Призначення | для приміщень, зовнішнє освітлення |
| Розміри, мм | 171х70х48 |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Спрямованість світла | пряме |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

