
Світлодіодний світильник Viatec 20Вт 1800Lm AC165-265V 6500K Round
259 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14684137
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18 кг мг |
| Висота | 70 мм мм |
| Глибина | 48 мм |
| Додатково | Датчик руху: немає, Країна виробник: Китай |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | світильник |
| Монтажний діаметр, мм | 171 |
| Напруга | 165-265 В |
| Призначення | для приміщень |
| Розміри, мм | 171х56 |
| Споживана потужність, Вт | 20 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
| Функціональні можливості | немає |
| Ширина | 171 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

