
Світлодіодний світильник Viatec 20Вт 1800Lm AC165-265V 6500K Round with motion detector
409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14684167
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 кг мг |
| Висота | 56 мм мм |
| Глибина | 56 |
| Додатково | Гарантія: 1 рік, Датчик руху: так, країна-виробник: Китай, Ресурс роботи: 20000 год |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Матеріал | Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 171 |
| Напруга | 165-265 В |
| Розміри, мм | 171х56 |
| Споживана потужність, Вт | 20 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглий |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
| Ширина | 172 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴

