
Світлодіодний світильник Viatec 20Вт 1800Lm AC165-265V 6500K Oval
269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14684217
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16 кг мг |
| Висота | 70 мм мм |
| Глибина | 48 мм |
| Додатково | Датчик руху, країна-виробник: Китай, Ресурс роботи: 20000 год |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Напруга | 165-265 В |
| Розміри, мм | 212х102х60 |
| Споживана потужність, Вт | 20 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодна (LED) панель |
| Форма | Овальна |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
| Ширина | 171 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴

