-2%

Світлодіодний світильник ELM Toledo 70W 3000-6500К IP20 White (26-0135)
1 549 ₴
1 519 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14685337
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 505 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг мг |
| Віддалене керування | пульт дистанційного керування |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | smart-керування: немає, Робоча температура: -20°C - +40°C, вологозахист: так, колір корпусу: білий, лампа в комплекті: є |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колірна температура | 3000-6500 (регульована) |
| Комплектація | пульт дистанційного керування, світильник, інструкція, кріпильні елементи |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Поликарбонат |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | внутрішне освітлення, для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для коридору, Для кухні, Для офісу, для холу, побутове освітлення |
| Розміри, мм | o 505 ? 100 |
| Споживана потужність, Вт | 70 |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн |
| Строк служби (LED) | 25000 рік |
| Тип | накладний|настінний|світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | з регулюванням температури кольору, з регулюванням яскравості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴



