-3%

Світлодіодний світильник ELM Toledo 70W 3000-6500К IP20 Black (26-0137)
1 599 ₴
1 559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14685357
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм мм |
| Віддалене керування | пульт дистанційного керування |
| Додатково | Гарантія: 12 міс., Модель: TOLEDO-70B, без мерехтіння, універсальний дизайн |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Колірна температура | 3000-6500 (регульована) |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Метал, Поликарбонат |
| Напруга | 220-240В |
| Призначення | для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухні, Для офісу, для робочих зон, для холу |
| Споживана потужність, Вт | 70 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 25000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Ширина | 505 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴


