
Світлодіодний світильник ELM Divo S 18W 6500К with motion detector (26-0131)
499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14685367
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Світловий потік | 1450 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Віддалене керування | немає |
| Джерело живлення | От сети |
| Додатково | smart-керування: немає, вологозахист: ні, з датчиком руху, клас енергоспоживання: A+, колір корпусу: сірий, лампа в комплекті: є, робоча температура:-20°C - +40°C, тип розсіювача: опаловий полікарбонат, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | сірий |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | немає |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал | Алюміній, Пластик, Поликарбонат |
| Напруга | 165-265 В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для ЖКГ, для адміністративно-громадських приміщень, для балкона, для кафе, для коридору, Для кухні, для магазину, Для офісу, для передпокою, для підсвітки сходів, для складу, для технічних приміщень, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 592 x 75 x 34 |
| Споживана потужність, Вт | 18 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 15000 рік |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний | Підвісний |
| Форма | лінійний|Прямоугольное |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

