
Світлодіодний світильник ELM Divo S 36W 6500К with motion detector (26-0102)
659 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14685807
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Світловий потік | 2900 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 2.7 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1192 |
| Додатково | smart-керування: немає, Гарантія: 12 міс., клас енергоспоживання: A+, колір корпусу: сірий, Робоча температура: -20°C - +40°C, вологозахист: ні, з датчиком руху, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектація | лампа в комплекті |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 175-250 В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для адміністративно-громадських приміщень, для гаража, для громадських приміщень, для коридору, для магазину, Для офісу, для побутових приміщень, для складу, для технічних приміщень |
| Розміри, мм | 1192 х 75 х 34 |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 15000 рік |
| Тип | накладний|настінний|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний | Підвісний |
| Форма | лінійний|Прямоугольное |
| Функціональні можливості | датчик ручу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


