
Світлодіодний світильник Vestum 1-VS-6301 White 8W 6500K 220V IP65
219 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14686397
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | IC-драйвер, Клас енергоефективності: A+, світлодіоди Epistar, серія: 1-VS-6301 |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 6500 (холодний білий) |
| Матеріал | Акрил, Полімер |
| Напруга | 165-265 V |
| Призначення | для приміщень, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 600х21х12 |
| Споживана потужність, Вт | 8 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 25000 рік |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴

