
Світлодіодний світильник Vestum 1-VS-7103 White 15W 4500K 220V IP65
319 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14686407
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене керування | немає |
| Глибина | немає |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колір основи | білий |
| Комплектація | декоративні заглушки, дюбелю для монтажу, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | немає |
| Матеріал | АБС пластик |
| Напруга | 100-265 В |
| Призначення | внутрішнє освітлення, для ЖКГ, Для ванної кімнати, для гаража, для побутових приміщень, для приміщень з підвищеною вологістю та запиленістю, для підвалів, для складу, для сходових клітин, для технічних приміщень, зовнішнє освітлення |
| Розміри, мм | 174 х 62 |
| Споживана потужність, Вт | 15 |
| Спрямованість світла | немає |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 рік |
| Тип | герметичний світильник|накладний світильник|настінний світильник|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴




